17 лютого 2024 року студенти третього курсу, що навчаються за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти за спеціальністю "Технології захисту навколишнього середовища" відвідали виробничий комплексм фармацевтичної компанії "Дарниця" в межах віртуального «виїзного» практичного заняття з освітнього компонента "Техноекологія".

Під час заняття здобувачі віртуально разом із завідувачем кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища Володимиром КОЛОСКОВИМ перенеслись до м. Київ за допомогою 3D-туру потрапили на підприємство та ретельно вивчили сучасні технологічні рішення фармацевтичної індустрії, а також напрями забезпечення техногенно-екологічної безпеки в цій галузі.

Здобувачі ознайомилися з найновітнішим виробництвом інфузійних препаратів, а також інфраструктурними та складськими приміщеннями, ретельно вивчили роботу систем вентиляції та поводження з відходами на підприємстві.

Віртуальні 3D-тури в уомвах воєнного стану – це можливість для здобувачів потрапити безпосередньо на виробництво без ризику для житття.