З метою забезпечення підвищення рівня конкурентоздатності та затребуваності випускників третього (освіто-наукового рівня) вищої освіти за освітньо-науковою програмою вищої освіти «Техногенно-екологічна безпека» спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища» у галузі знань 18 «Виробництво та технології», а також забезпечення більш тісної комунікації здобувачів вищої освіти з іноземними колегами в процесі виконання планів їх дисертаційних досліджень, на кафедрі прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища організовано підвищення рівня кваліфікації з володіння іноземною, зокрема англійською, мовою.

Так, здобувачі склали відповідний тест Free standardized English test calibrated to the CEFR на онлайн-платформі EF SET за посиланням https://www.efset.org/ef-set-50, запропонований колежанками з кафедри мовної підготовки соціально-психологічного факультету.

Зауважимо, що таке тестування є безкоштовним і може бути складеним один раз на 3 місяці.

Таким чином, порівнюючи результати складання тесту раз на квартал, можемо оцінити як рівень володіння здобувача, так і прогрес у опануванні відповідної мовної компетенції.