31 січня 2024 року Анна Головіна – представниця ГО «Центр громадських та медійних ініціатив», за сприяння доцентки кафедри ОП та ТЕБ Олени БРИГАДИ, провела лекцію на тему «Застосування принципів «zero waste» у повсякденному житті» для здобувачів вищої освіти, що навчають на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) рівнях вищої освіти за ОПП «Екологічна безпека». До розмови долучилися і науково-педагогічні працівники кафедри ОП та ТЕБ: Сергій АРТЕМ’ЄВ, Ольга РИБАЛОВА, Стелла ГОРНОСТАЛЬ, Олексій ІЛЬЇНСЬКИЙ і Антон МАЦАК.

Здобувачі вищої освіти дізналися про: історію руху «Zero Waste Kharkiv», культуру поводження з відходами, правила 5R, основи сортування і компостування побутових відходів, маркування пластикових виробів, чому варто відмовитися від використання одноразового пластикового паковання та закуповуватися у свою тару, а також про небезпеку пластику для довкілля. Закликаємо всіх долучатися до вирішення екологічних проблем! Зробимо нашу планету чистішою разом!

Висловлюємо подяку Анні Головіній і ГО «Центр Громадських та медійних ініціатив» за цікаве та пізнавальне заняття і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!