21 грудня 2023 року до Національного університету цивільного захисту України завітав представник стейкголдерської спільноти роботодавців за ОПП "Техногенно-екологічна безпека" підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня зі спеціальності 183 "Технології захисту навколишнього середовища", директор ТОВ "ТЕЛЕКОМ КОМПЛЕКС" (м. Харків) Іван ПЛОТНИКОВ. На зустрічі стейкголдера з керівником випускової кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища Володимиром КОЛОСКОВИМ та гарантом ОПП "Техногенно-екологічна безпека" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Станіславом ДУШКІНИМ обговорювалися нагальні питання організації практики на базі підприємства, а також можливості подальшого працевлаштування випускників НУЦЗ України за спеціальністю 183 "Технології захисмту навколишнього середовища". За підсумками обговорення було підписано договір між університетом та підприємством стосовно проведення на базі ТОВ "ТЕЛЕКОМ КОМПЛЕКС" навчальної практики здобувачів вищої освіти за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти за ОПП "Техногенно-екологічна безпека".

Відмітимо, що це не перший подібний досвід плідної роботи зі стейкголдерами за вказаною програмою. Подібні договори буди підписані також з ТОВ "Востпак", директор якого Дмитро ПАЩЕНКО входить до проектної групи ОПП "Техногенно-екологічна безпека" за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.