30 січня 2024 року відбулось засідання екзаменаційної комісії № 18 НУЦЗ України щодо здійснення атестації – розгляду кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за ОПП «Техногенно-екологічна безпека» спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища» у галузі знань 18 «Виробництво та технології» слухачів групи МТЗНС-22-524 – Сергія ІВАНОВА, Вадима МЕЛЬНИКА, Сергія САЛЬТЕВСЬКОГО та Данила СЕЛЯНИНОВА.

Головувала на засіданні випускниця та стейкхолдерка за вказаною ОПП інженер з охорони праці ТОВ НВО «Вертікаль» (м. Харків) Катерина ГАЙДОШ, секретарем комісії – Олександр ХАВРОНІН.

Науковими керівниками здобувачів були Олександр КОНДРАТЕНКО, професор кафедри, гарант ОПП «Техногенно-екологічна безпека» за третім рівнем, д.т.н., доцент, Станіслав ДУШКІН, доцент кафедри, гарант ОПП «Техногенно-екологічна безпека» за першим рівнем, к.т.н., доцент, Олена СЄРІКОВА, доцент кафедри, член Ради молодих вчених університету, к.т.н.

Також до складу комісії екзаменаційної входили Володимир КОЛОСКОВ, завідувач кафедри, гарант ОПП «Техногенно-екологічна безпека» за другим рівнем, к.т.н., доцент, Вадим БАБАКІН, викладач кафедри, д.ю.н., доцент.

Засідання відбулось у змішаному форматі – очно та у системі відеоконференцзв’язку Zoom.

Темами кваліфікаційних робіт були:

– Сергія ІВАНОВА – «Зелене будівництво як фактор екологічної безпеки урбанізованих територій», об'єктом виступило ТОВ «АСН-ІНВЕСТ», м. Харків,

– Вадима МЕЛЬНИКА – «Діяльність державного органу виконавчої влади під час воєнної агресії щодо захисту довкілля», об'єктом виступив Департамент захисту довкілля та природокористування Харківської обласної військової адміністрації, м. Харків,

– Сергія САЛЬТЕВСЬКОГО ­– «Система управління відходами ветеринарної клініки», об'єктом виступила Ветеринарна лікарня «Ласка», м. Чугуїв;

– Данила СЕЛЯНИНОВА  – «Підвищення рівня техногенно-екологічної безпеки при переробці вторинних промислових відходів на ВКФ «Ніка Пласт» (м. Одеса)», об'єктом виступив ВКФ «Ніка Пласт», м. Одеса.

Щиро вдячні нашій випускниці, стейкхолдерові ОПП Катерині ГАЙДОШ за слушні питання та зауваження щодо практичної сторони результатів виконаних досліджень, а також можливості внесення змін до проєкту ОПП з урахуванням результатів, представлених здобувачами під час захисту.

Бажаємо магістрантам, котрі сьогодні успішно пройшли атестацію з ОПП, подальшої вдалої діяльності за профілем здобутої освіти!