23 січня 2024 року відбулось конкурсне відкрите заняття старшого викладача кафедри пожежної профілактики в населенних пунктах факультету пожежної безпеки, доктора філософії Ніни РАШКЕВИЧ з вибіркового освітнього компоненту «Методологія та організація наукових досліджень» для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня та тему «Інформаційне забезпечення наукових досліджень».

На заняття у якості запрошеного стейкхолдера було запрошено професора кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища факультету техногенно-екологічної безпеки, гаранта за освітньо-науковою програмою вищої освіти «Техногенно-екологічна безпека» для третього (освітньо-наукового) рівня за спеціальністю 183 «Технології захисту навколишнього середовища» у галузі знань 18 «Виробництво та технології», д.т.н., доцента Олександра КОНДРАТЕНКА, а також завідувача кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища факультету техногенно-екологічної безпеки, гаранта за освітньо-професійною програмою вищої освіти «Техногенно-екологічна безпека» для другого (магістерського) рівня за спеціальністю 183 «Технології захисту навколишнього середовища» у галузі знань 18 «Виробництво та технології», к.т.н., доцента Володимира КОЛОСКОВА.

Слід зауважити, що Ніна РАШКЕВИЧ є випускницею аспірантури кафеди прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища.

Крім того, матеріал лекції зацікавив ад'юнктам денної форми навчання за вказаною ОНП – майору служби цивільного захисту Юрію ДІДОВЦЮ та старшому лейтенантові служби цивільного захисту Вячеславу КРАСНОВУ, які також були присутні на заході у режимі відеоконференцзв'язку у застосунку Zoom.

Пишаємося своєю випускницею!