1 грудня 2023 року в межах заходів з нагоди 95-річчя університету було проведено зустріч з 12 випускниками факультету техногенно-екологічної безпеки різних років випуску, які знайшли час та можливість завітати до альма-матер.

Зі словами привітання до випускників звернулися декан факультету Олександр Мєтєльов, методист деканату факультету В’ячеслав Мирошниченко, який працює з початку створення факультету, завідувач випускової кафедри ОП та ТЕБ Сергій Артемєв, завідувач кафедри ТЗНС В’ячеслав Колосков.

До випускників було доведено нову інформацію стосовно розвитку кафедри, факультету та спеціальностей, за якими вони навчалися. Не менш важливим був зворотній зв’язок та побажання від випускників щодо підвищення якості навчання, які були озвучені під час годинного спілкування на кафедрі.

Дуже приємно зазначити привітання від випускників, які були надіслані у вигляді відеороликів (17 роликів), які було поєднано в один привітальний ролик та розміщено на ютуб-каналі.

Всіх зі святом!!!