Здобувачі вищої освіти кафедри ОП та ТЕБ, які навчаються на бакалаврському та магістерському рівнях вищої освіти за освітньо-професійними програмами «Екологічна безпека» та «Охорона праці», під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри продовжують свої наукові пошуки в рамках роботи наукових гуртків за визначеними напрямами досліджень.

30.12.2023 відбулось чергове засідання наукового товариства кафедри, на якому було представлено доповідь за темою «Основи теорії планування експерименту для підготовки та проведення досліджень». Доцент кафедри Стелла Горносталь поділилась теоретичними знаннями та практичним досвідом застосування положень теорії планування експерименту в науковій діяльності.

Метою доповіді було донести до молодих науковців думку про необхідність зважено підходити до проведення експерименту, спиратися на сучасні підходи та дотримуватися положень академічної доброчесності. Доповідачка на прикладі показала особливості застосування теорії планування експерименту, її можливості та переваги.

Стелла Горносталь, кафедра ОП та ТЕБ