Гаранти освітніх програм «Охорона праці» спеціальності «Цивільна безпека» першого і другого рівнів вищої освіти Олена Шароватова і Богдан Цимбал взяли участь у нараді з питань реалізації програми подвійних дипломів зі спеціальності «Безпека і гігієна праці» у партнерстві з Вищою школою управління охороною праці в місті Катовіце (ВШУОП, Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, WSZOP).

Серед обговорених питань:

1. 2Д магістри зі спеціальності «Європейський менеджер безпеки праці»: аналіз результатів випуску 2023 року, успіхи і проблемні питання.
  2. 2Д магістри зі спеціальності «Європейський менеджер безпеки праці»: набір 2024 року.
  3. 2Д з «Безпеки і гігієни праці» на бакалавраті: обговорення проекту й особливостей взаємодії закладів вищої освіти.

Комунікація відбулась за участі cпеціалістки з питань міжнародної співпраці від ВШУОП Олени Кощенко (Specjalista ds. współpracy międzynarodowej. Olena Koshchenko) і помічника ректора з міжнародного співробітництва від НУЦЗ України Андрія Кобзара.

Богдан Цимбал, Олена Шароватова,

кафедра ОП та ТЕБ