03 жовтня 2023 року в рамках вивчення освітнього компонента «Атестація та паспортизація робочих місць і ергономіка» та «Підготовка та захист кваліфікаційної роботи», здобувачка вищої освіти Тетяна Ладанець, яка навчається за освітньо-професійною програмою «Охорона праці», спеціальності 263 «Цивільна безпека», другого (магістерського) рівня вищої освіти, під науковим керівництвом доцента кафедри ОП та ТЕБ Цимбала Богдана Михайловича прийняла безпосередню участь у ІІI Міжнародній науково-практичній конференції OSHAgro – 2023 та виступила з доповіддю на тему «Підвищення рівня безпеки праці та професійного здоров’я працівників сільських відділеннях поштового зв’язку».

Під час конференції працювали такі секції:

Секція 1. Загальні питання законодавчих вимог з безпеки праці та охорони здоров’я працівників.

Секція 2. Управління охороною здоров’я працівників.

Секція 3. Загальні питання керування професійними ризиками в системах управління безпеки праці та здоров’я працівників.

Секція 4. Практичні аспекти керування професійними ризиками на підприємствах.

Крім цього проходив майстер – клас та обговорення, «як заручитись підтримкою вищого керівництва у реалізації програм безпеки».

Під час конференції виступали як провідні вчені з безпеки та гігієни праці, так і професіонали практики.

Висловлюємо подяку організатором та модераторам конференції, особливо секретарю оргкомітету конференції Білько Тамарі Олександрівні, за високий рівень підготовки до конференції та можливість виступити.