Нещодавно аспірантка 2-го року денної форми навчання кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища факультету техногенно-екологічної безпеки за освітньо-науковою програмою вищої освіти «Техногенно-екологічна безпека», магістр екології Світлана КОВАЛЕНКО (науковий керівник Пономаренко Роман Володимирович, доктор технічних наук, професор, начальник факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України ДСНС України, тема дисертації – Зниження екологічних ризиків поверхневих водних об'єктів в умовах басейнового принципу управління водними ресурсами) успішно підвищила свою кваліфікацію за спеціальністю 183 «Технології захисту навколишнього середовища» у галузі знань 18 «Виробництво та технології», а саме прослухала курс Spring Online School «EU Implementayion of Bioenergy Technologies for Waste Recycling» за Education Progect BIOINWASTE under the EU Erasmus+ Program – Jean Monnet Module, MC Teams обсягом 60 годин (2.0 кредити ECTS), що тривав з 19 квітня до 15 червня 2023 року на базі Сумського державного університету. викладання матеріалу здійснювалось англійською і державною мовою.

Вітаємо! Так тримати!