25 травня 2023 року здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за ОНП «Техногенно-екологічна безпека», які навчаються на кафедрі прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища факультету техногенно-екологічної безпеки за спеціальністю 183 «Технології захисту навколишнього середовища» у галузі знань 18 «Виробництво та технології», обрали вибіркові освітні компоненти на осінній семестр 2023/2024 н.р. за допомогою електронного онлайн-опитування у системі Гугл-форм, розроблених на випусковій кафедрі, згідно до Протоколу  засідання кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища факультету техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України № 12 від 12.05.2023 р.

Результати вибору наступні:

– ад`юнкт 4 року денної форми навчання Євген МАКАРОВ не анкетувався у зв`язку із закінченням програми підготовки;

– ад`юнкт 3 року денної форми навчання Юрій ДІДОВЕЦЬ обирав вибіркові дисципліни для 7 семестру (1 семестру 4 року підготовки) –опція «Вибіркову частину освітньої складової підготовки за освітньо-науковою програмою завершив у повному обсязі, вивчати додаткові навчальні дисципліни бажання не маю»;

– аспірантка 2 року денної форми навчання Світлана КОВАЛЕНКО обирала вибіркові дисципліни для 5 семестру (1 семестру 3 року підготовки) – опція «Математичне моделювання систем та процесів техногенно-екологічної безпеки (5 кредитів ЄКТС)»;

– ад`юнкт 1 року денної форми навчання Вячеслав КРАСНОВ обирав вибіркові дисципліни для 3 семестру (1 семестру 2 року підготовки) –  опція «Методологія та методи наукового аналізу (5 кредитів ЄКТС)»,

– ад`юнкт 1 року заочної форми навчання Дмитро НІКУЛЕСКО обирав вибіркові дисципліни для 3 семестру (1 семестру 2 року підготовки) – опція «Методологія та методи наукового аналізу (5 кредитів ЄКТС)».

Результати у формі документів викладено нижче:

Група ДФТЗ-20

Група ДФТЗ-21