23 травня 2023 року на кафедрі ОП та ТЕБ в екзаменаційній комісії № 19 під головуванням головного спеціаліста відділу трудових ресурсів управління праці Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації Сергія Цоцоріна відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів ОПП «Охорона праці» заочної форми навчання.

Увазі членів комісії були представлені якісно підготовлені роботи щодо удосконалення заходів з вибору та використання засобів індивідуального захисту; підвищення рівня безпеки та гігієни праці агропромислового холдингу «Астарта-Київ; підвищення рівня безпеки та гігієни праці ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я»; розвитку системи управління охороною праці на атомних електростанціях; аналізу ризиків в системі управління охороною праці ТОВ «Лайфселл»; удосконалення системи управління охороною праці ТОВ «Зерно-Агротрейд» ВП «Семенівський елеватор». Презентовані матеріали здобувачів засвідчені високим рівнем унікальності.

За результатами процедури захисту найвищими балами оцінені кваліфікаційні роботи Людмили Мітюк, Оксани Перегуди, Оксани Соляннік і Лариси Третякової. Успішно захистились також Андрій Скляр і Олександр Кучеренко.

Кафедра ОП та ТЕБ щиро вітає своїх випускників - фахівців сфери безпеки і гігієни праці - із захистом кваліфікаційних робіт і бажає їм подальших успіхів і професійного зростання.