Доброго дня! Я – Кучеренко Олександр, у 2021 році вирішив отримати освіту в НУЦЗУ і не пошкодував. Закінчив заочно магістратуру факультету техногенно-екологічної безпеки за спеціальністю 263 «Цивільна безпека» («Охорона праці)». Це моя друга вища освіта.

Основне, що запам’яталося – це простота у відносинах з викладачами та керівництвом кафедри. Відкрите та щире ставлення до студентів сприяло дружній атмосфері у колективі, спрощувало проблемні ситуації та заохочувало до здобуття знань. Значним плюсом у навчанні на факультеті є високий рівень отримання нових знань, які студенти здобувають у ході навчання.

Зараз я молодший сержант служби цивільного захисту, працюю рятувальником рятувального відділення групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини АРЗ СП у Черкаській області.

Моя кар'єра в ДСНС тільки починається, але я впевнений, що ці знання у подальшому обов’язково будуть мені у нагоді, адже служба колись завершиться, а життя буде тривати.