У межах проведення НУЦЗ України Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми надзвичайних ситуацій» 19 травня 2023 року на кафедрі охорони праці та техногенно-екологічної безпеки відбулось засідання Секції 5 «Екологічна безпека та охорона праці».

У представленні й обговоренні доповідей за змістом здійснюваних досліджень і фахової діяльності участь взяли науково-педагогічні працівники закладів вищої та професійної освіти, науковці науково-дослідних інститутів у галузі екологічних проблем, енергетики та машинобудування, фахівці-практики холдингових європейських і вітчизняних компаній, товариств, комунальних підприємств, Державної служби України з питань праці, здобувачі вищої освіти першого, другого і третього рівнів з Харкова, Запоріжжя, Полтави, Києва, Львова, Дублян, Дніпра.

Змістовні фахові дискусії учасників конференції дозволили виокремити  відповідні нагальні питання сьогодення, що актуальні у науковій площині і потребують практичного вирішення у сферах екологічної безпеки і безпеки праці.

Голова секції - Сергій Артем’єв, секретар - Олена Шароватова,

кафедра ОП та ТЕБ