02.05.2023 р. доцент кафедри ОП та ТЕБ Олена БРИГАДА та викладач кафедри Олексій ІЛЬЇНСЬКИЙ провели зі здобувачами групи МЕКБ-22-512 другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП «Екологічна безпека» лабораторну роботу на тему «Визначення рН, Eh та rН2 води як середовища існування гідробіонтів» з освітнього компонента «Гідробіологія» в режимі онлайн.

Попередньо співробітники кафедри виконали серію досліджень в еколого-аналітичній лабораторії, що дозволило кожному здобувачеві вищої освіти ознайомитися з приладами для визначення показників рН, Eh, провести відповідні розрахунки для визначення окислювально-відновного показника rН2 та охарактеризувати умови прісної води відкритих водойм як середовища існування гідробіонтів.

03.05.2023 року доцентом кафедри ОП та ТЕБ Оленою БРИГАДОЮ проведено лабораторну роботу з освітнього компонента «Гідрологія» в режимі онлайн зі здобувачами вищої освіти групи ЕК-21-522 першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП «Екологічна безпека» на тему «Якісне визначення аніонів та катіонів у воді». Під час лабораторної роботи здобувачі вищої освіти ознайомилися з якісним аналізом води, який дає змогу визначити наявність або відсутність хімічних елементів – забруднювачів водойм – у досліджуваній воді.

Навіть у таких складних умовах, в яких наша країна перебуває наразі, викладачі кафедри ОП та ТЕБ знаходять можливість якісно доносити знання та вміння до здобувачів вищої освіти!