22 березня 2023 року, здобувачі вищої освіти освітніх програм «Охорона праці», спеціальності 263 «Цивільна безпека», першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти, в межах вивчення освітніх компонентів «Безпека виробничих процесів, обладнання та транспорту», «Моніторинг охорони праці та теорія професійних ризиків», «Атестація та паспортизація робочих місць і ергономіка» та доценти кафедри ОП та ТЕБ Цимбал Богдан Михайлович, Шароватова Олена Володимирівна та Бригада Олена Володимирівна в рамках неформальної освіти участь у вебінарі «Безпека машин і механізмів. Система LOTO».

Тренери: Андрій Талько (Польща),

Даріуш Ковальські (Польща)

Координатор: Михайло Сьомін

• В серії Технічні вебінари МОП для України «Компетенції з безпеки праці. Базовий курс», з 15.02 до 29.03.2023.
  • Отримали електронний сертифікат після успішного складання тесту.
  • Тренери: міжнародні експерти з 7 країн
  • Зміст: теорія, практика, приклад, завдання, обговорення, 3 години щотижня
  • Мета: отримати базу сучасних знань з безпеки праці
  • Мова: українська (синхронний переклад)

Організатор: МОП ЄС «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні»

Співорганізатори: журнал «Охорона праці», ESOSH, Держпраці, Help Alliance for Ukrainian Workers.