15 березня 2023 р. в рамках неформальної освіти вивчення освітніх компонентів: «Моніторинг охорони праці та теорія професійних ризиків», «Атестація та паспортизація робочих місць і ергономіка» та «Епідеміологія та токсикологія», для здобувачів вищої освіти спеціальності 263 «Цивільна безпека», освітньо-професійна програма «Охорона праці» другого (магістерського) рівня вищої освіти, освітнього компоненту «Екотоксикологія та біоіндикація» для здобувачів вищої освіти спеціальності 101 «Екологія», освітньо-професійна програма «Екологічна безпека» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки доцентів Цимбала Богдана Михайловича, Шароватової Олени Павлівни та Бригади Олени Володимирівни відбувся Вебінар № 5 «Небезпечні речовини. Зменшення впливу шкідливих факторів на робочих місцях» з серії технічних вебінарів для України «Компетенції з безпеки праці. Базовий курс», доповідачі: Алехандро Моралес (Чілі) – «Небезпечні хімічні речовини. Зменшення впливу шкідливих факторів на робочому місці» та Віталій Єрмоленко – «Зменшення впливу хімічних речовин: управління безпекою процесів».

Зустріч відбулася у ZOOM, учасникам було надано запис та всі матеріали вебінару.

Учасники отримали сертифікати за успішне складання тесту. Вебінар проводився за підтримки Проєкту МОП за фінансування ЄС «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні». Висловлюємо подяку координаторам проєкту за вагомий вклад в підготовку майбутніх фахівців з охорони праці, екологічної безпеки та науково-педагогічних працівників.