08-09 березня 2023 року здобувачка вищої освіти освітньо-професійної програми «Охорона праці», спеціальності 263 «Цивільна безпека» Агафонова Вікторія Юріївна в рамках міжнародної академічної мобільності, безпосередньо прийняла участь у Науково-практичному Симпозіумі належної практики охорони здоров’я та безпеки, організованому Вищою школою управління охорони праці в Катовіце, Польща, який відбувся в Міжнародному конгрес-центрі в Катовіце. Симпозіум проходив в рамках 20-го Ярмарку охорони праці, техніки безпеки та протипожежного захисту.

Тематика симпозіуму охоплюватиме такі напрямки:

• нові тенденції в галузі охорони праці;
  • підвищення стандартів безпеки праці;
  • інноваційні рішення, що підтримують управління охороною праці;
  • небезпеки в робочому середовищі;

В симпозіумі заслуховувались наступні наукові доповіді:

1. Підтримка безпеки в компаніях за допомогою систем IoT/IoB - Себастьян Млодич, TIMATE Sp. z o. o./Реалізація дослідницького проекту з Університетом менеджменту охорони праці в Катовіце.
  2. Безпека роботизованих робочих станцій - Małgorzata Hadwiczak, ASTOR Katowice.
  3. Антистатичний захист людини на робочому місці - д-р інж. Przemysław Kędzierski, Університет управління охороною праці в Катовіце, Центральний гірничий інститут.
  4. Направлення на профілактичні огляди поза датою за медичною довідкою. Право чи обов'язок роботодавця? – д-р Анна Сікорська, Університет менеджменту охорони праці в Катовіце.
  5. Серйозна екологічна небезпека як наслідок недооцінки небезпеки пожежі в робочому середовищі - Практичний приклад - mgr inż. Аркадіуш Трояновський, Університет менеджменту охорони праці в Катовіце.
  6. Виклики для експерта з охорони праці - mgr inż. Katarzyna Dziechciarek, випускниця Університету менеджменту охорони праці в Катовіце.
  7. Оцінка професійного ризику – формальний обов’язок роботодавця чи можливість вдосконалення – dr inż. Марцін Краузе, Університет менеджменту охорони праці в Катовіце, Сілезький технологічний університет.
  8. Комунікація як ключовий інструмент сучасного навчання здоров’ю та безпеці - мр. Яцек Пагела, Університет управління охороною праці в Катовіце
  9. Мобільна допомога в провадженні після нещасних випадків для роботодавців та осіб, призначених для виконання завдань служби охорони праці – англ. Наталія Таранек, випускниця Університету менеджменту охорони праці в Катовіце.
  10. Управління через безпеку - Себастьян Кость, студент Університету управління охороною праці в Катовіце
  11. Академія Oxyline як підтримка у формуванні культури безпеки - Маріуш Кучера, OXYLINE.
  12. Автоматичні системи розподілу та повернення товарів для здоров’я та безпеки - Міхал Заремба, IRMATIC SP. Z OO.

20-й випуск Міжнародної виставки з техніки безпеки, гігієни праці та протипожежного захисту

Дата проведення: 8-9 березня 2023 року

Місце проведення: Міжнародний конгрес-центр Katowice Plac Sławika i Antalla 1

Організатор: FairEXPO

8 березня 2023 р

Організатор: proMotion

Конференція

Організатор: Національна інспекція праці Катовіце

Симпозіум «Належні практики в галузі охорони праці»

Організатор: Вища школа управління охороною праці в Катовіце

Коледж технічних наук

Конференція Коаліції безпечної праці «Працівники 50+: можливості та обмеження», або як подбати про охорону праці працівників старше 50 років.

Інноваційний форум

Організатор: proMotion

9 березня 2023 р

Intersafe & DNV OHS Vectors Conference – Форум практиків.

Організатор: DNV/ INTERSAFE та компанія LYRECO

Фонд культури безпеки

theCalm - управління психічним здоров'ям на робочому місці

Основні теми ярмарку:

1. Індивідуальний захист працівників: засоби захисту органів слуху, засоби захисту шкіри, засоби захисту рук, засоби захисту голови, засоби захисту очей, засоби захисту органів дихання.
  2. Колективний захист працівників захист від шуму захист від вибуху та токсичних речовин захист від радіації захист від ураження електричним струмом системи вентиляції та фільтрації повітря системи захисту машин - блокувальні перила, робочі платформи, сітки, риштування та захист від ковзання.
  3. Захисний і робочий одяг і взуття.
  4. Обладнання та засоби захисту від падіння.
  5. Заходи першої допомоги.
  6. Моніторинг робочого середовища.
  7. Контрольно-вимірювальне обладнання.
  8. Контроль робочого часу.
  9. Обладнання та приладдя для прибирання.
  10. Маркування та інструкції з охорони праці та протипожежного захисту.
  11. Протипожежна техніка та прилади, пожежна техніка.
  12. Пасивний протипожежний захист.
  13. Системи сигналізації, системи раннього виявлення газу та диму.
  14. Аварійно-рятувальне обладнання та пристрої, засоби транспорту, зв'язку та сигналізації.
  15. Безпека підконтрольних пристроїв.
  16. Тренінгові компанії, навчальні матеріали, методичні посібники.
  17. Галузеві публікації.
  18. Організації, установи, офіси.

Висловлюємо подяку за співпрацю організаторам симпозіуму та ярмарку, Вищій школі управління охороною праці, Олена Кощенко, спеціалісту з питань міжнародної співпраці ВШУОП.