29 січня 2023 року відбувся спільний захід науково-педагогічного спрямування кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради та кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища Національного університету цивільного захисту України ДСНС України.

Таким заходом стала лекція-зустріч здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, які навчаються за освітно-науковою програмою «Техногенно-екологічна безпека» на спеціальністю 183 «Технології захисту навколишнього середовища» у галузі знань 18 «Виробництво та технології».

Темою лекції аспірантки 2-го року денної форми навчання, магістра екології Світлани КОВАЛЕНКО було «Зниження екологічних ризиків поверхневих водних об’єктів в умовах басейнового принципу управління водними ресурсами». Темою бесіди ад’юнкта 1-го року денної форми підготовки, магістра цивільного захисту, старшого лейтенанта служби цивільного захисту Вячеслава КРАСНОВА, була «Організація безпечного освітнього середовища в умовах воєнного стану».

Висловлюємо вдячність організатору заходу – Сергію БЄЛЯЄВУ, завідувачу кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту КЗ «ХГПА» ХОР, доктору педагогічних наук, професору – стейкхолдеру (представнику академічної спільноти та роботодавцю) за ОНП «Техногенно-екологічна безпека».

Тісні взаємозв’язки із закладами вищої освіти–партнерами є неодмінною умовою розвитку педагогічних компетентностей у ад’юнктів та аспірантів.

Започатковану традицію слід підтримувати та розвивати!