Здобувач вищої освіти третього (освтньо-наукового) рівня 1-го року денної форми здобуття освіти, що навчається на кафедрі прикладної механіки та технологій ахисту навколишнього середовища факультету техногенно-екологічної безпеки за освітньо-науковою програмою «Техногенно-екологічна безпека» за спеціальністю 183 «Технології захисту навколишнього середовища» у галузі знань 18 «Виробництво та технології», магістр управління цивільним захистом, старший лейтенант служби цивільного захисту Вячеслав Краснов успішно завершив проходження VII Міжнародної програми наукового стажування «Нобелівські Лауреати: Вивчення Досвіду та Професійних Досягнень для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу» у Дубаї, Осло, Стокгольмі, Римі, Бургасі, Нью-Йорку, Єрусалимі, Пекіні (The International Historical Biographical Institute, обсягом 180 годин (6 кредитів ЄКТС) відповідно до Міжнародного освітнього гранту № IEG/W/22/09/12 (Dubai ­ – New York – Rome – Burgas – Jerusalem – Beijing, яка тривала у дистанційному форматі з  4 листопада до 30 грудня 2022 року, та отримав міжнародний сертифікат та кваліфікацію Міжнародного Викладача & Старшого Дослідника.

Слід особливо наголосити, що таке стажування ад’юнкт за ОНП програмою «Техногенно-екологічна безпека» було першим в історії.

Вітаємо!