Здобувач вищої освіти 1-го курсу заочної форми третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за освітньо-науковою програмою вищої освіти «Техногенно-екологічна безпека» за спеціальністю 183 «Технології захисту навколишнього середовища» у галузі знань 18 «Виробництво та технології», начальник Бахмутського районного управлінням Головного управління ДСНС України у Донецькій області, магістр пожежної безпеки, полковник служби цивільного захисту Дмитро Нікулеско нагороджений ОРДЕНОМ «ЗА МУЖНІСТЬ» ІІІ СТУПЕНЯ (Указ Президента України від 27.12.2022 № 891/2022 https://www.president.gov.ua/documents/8912022-45465):

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові.

 

Наведемо матеріал під назвою «Жителя Слов'янська нагороджено орденом «За мужність» електронного Інтернет-видання «Карачун» від 28 грудня 2022 року (https://karachun.com.ua/ru/zhitel-slavyanska-nagrazhden-ordenom-za-muzhestvo-34688) у перекладі на державну мову.

 

Щодня мільйони українців захищають нашу країну від ворога, вони працюють на велику перемогу України. Одні захисники та захисниці наближають нашу перемогу безпосередньо на фронті, хтось працює у тилу. Але є чимало й таких українців, які сьогодні теж перебувають на передовій, хоч і без автомата, але їхній внесок у боротьбу з ворогом також величезний. Мова про рятувальників – співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій. З 24 лютого в Україні – безперервна надзвичайна ситуація.

А сьогодні Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про вручення державних нагород. У списку нагороджених і наш земляк – начальник Бахмутського районного управління Головного управління ДСНС України в Донецькій області полковник служби цивільного захисту Дмитро Сергійович Нікулеско.

Багато жителів Слов'янська добре знають Дмитра Нікуліско. Свого часу закінчив ЗОШ №1, потім навчався в енергобудівному технікумі. Вищу освіту здобув у Національному університеті цивільного захисту України. З 2008 року Дмитро Сергійович працював у Слов'янську на різних керівних посадах у системі ДСНС. А з 2021 року очолив управління ДСНС у Бахмуті.

Сьогодні такі міста Донбасу, як Бахмут, Сіверськ, Соледар – найгарячіші точки на карті бойових дій в Україні. І поки хлопці з ЗСУ «перемелюють» окупантів зі зброєю в руках, співробітники Бахмутського ДСНС на чолі з Дмитром Нікулеском у цілодобовому режимі усувають наслідки безперервних обстрілів: гасять численні пожежі, розбирають завали, рятуючи з-під них людей, надають допомогу постраждалим – це щоденна робота співробітників ДСНС у Бахмуті, Сіверську, Соледарі.

Цікаво, що Дмитро Нікулеско – не кабінетний начальник. Нерідко він разом із своїми рятувальниками виїжджає на завдання. Саме так він розуміє свій службовий та громадянський обов'язок.

 Згідно з Указом президента України Володимира Зеленського, вчора полковника служби цивільного захисту Дмитра Нікулеска нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

 Також у його особистому активі є чимало нагород, якими Д.С. Нікулеско раніше був відзначений як учасник бойових дій.

 

  

 

 

 … Від того, як закінчиться битва за Бахмут, залежить не лише майбутнє Слов'янська та Донеччини. За словами військово-політичного керівництва України, бій за Бахмут може стати ключовим етапом усієї війни.

 Мужня робота наших воїнів, медпрацівників та рятувальників – основа майбутньої перемоги України.

 

 

Ми горді, що в нас набувають компетентності на результати навчання справжні Герої!

 

 

 

 Задай нам питання

 

      Контакти

Поштова адреса:
61023, м. Харків,
вул. Чернишевська-94, факультет ТЕБ
Телефони:
(057) 707-34-31
(067) 422-96-63
(066) 738-40-14
(063) 772-91-75