22 грудня 2022 року відбулось чергове засідання Speaking Club університету, ініціаторкою заснування та ведучою якого є доцент кафедри мовної підготовки соціально-психологічного факультету Національного університету цивільного захисту України, кандидат філологічних наук, доцент Ольга Литвиненко

Основною метою діяльності Speaking Club є надання можливості вдосконалювати свої навички володіння іноземною мовою (англійською) усім бажаючим учасникам освітнього процесу – науково-педагогічним працівникам та здобувачам вищої освіти, шляхом колективного діалогу між учасниками зустрічей, що має вестись виключно іноземною мовою.

Зустріч, темами якої було «Ironic in Bondian, the saga of James Bond - agent 007» та «Positive thinking is a rule of life», відвідали здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня, котрі навчаються за освітньо-науковою програмою вищої освіти «Техногенно-екологічна безпека» за спеціальністю 183 «Технології захисту навколишнього середовища» у галузі знань 18 «Виробництво та технології»: Світлана Коваленко (аспірантка 2 року денної форми навчання, магістр екології) та Дмитро Нікулеско (полковник служби цивільного захисту, ад’юнкт 1-го року заочної форми навчання, магістр пожежної безпеки). З ними підвищував свій рівень кваліфікації доцент кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища, доктор технічних наук, доцент Олександр Кондратенко, гарант вказаної освітньо-наукової програми.

Розвинуті мовні навички – це ключова умова підтримки наукового діалогу із закордонними науковцями і спеціалістами. Вільне володіння іноземною мовою – запорука конкурентоздатності на сучасному ринку праці.

Welcome to join us!

Together we will overcome barriers in communication!