15 грудня 2022 року відбулось засідання секції 5 «Соціально-політичні, природничі і гуманітарні науки, спорт і здоров'я людини» XVІ Міжнародної науково-практичної конференції магістрантів та аспірантів «Теоретичні та практичні дослідження молодих вчених» у дистанційному режимі за допомогою системи Microsoft Teams на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

У секційному засіданні взяли участь та виступили з доповідями здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня освітньо-наукової програми «Техногенно-екологічна безпека» спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища» у галузі знань 18 «Виробництво та технології», а саме:

– Вячеслав КРАСНОВ, старший лейтенант служби цивільного захисту, ад’юнкт 1-го року денної форми навчання, тема доповіді «Необхідність розробки технології захисту атмосферного повітря від впливу енергоустановок з поршневим ДВЗ у різному технічному стані»;

– Дмитро НІКУЛЕСКО, полковник служби цивільного захисту, ад’юнкт 1-го року заочної форми навчання, тема доповіді «Необхідність здійснення комплексної оцінки впливу артилерії на стан навколишнього середовища внаслідок бойових дій».

Також на засіданні була присутня аспірантка кафедри 2-го року денної форми навчання Світлана КОВАЛЕНКО.

Завершальний у цьому році крок на шляху молодого науковця – це лише стартова позиція на цьому шляху у наступному році.

Per aspera ad astra!