Відповідно до плану роботи групи сприяння академічній доброчесності Національного університету цивільного захисту України на 2022/2023 навчальний рік, затвердженого на першому засіданні такої групи у відповідності до «Положення про групу сприяння академічній доброчесності в Національному університеті цивільного захисту України» та Кодексу академічної доброчесності Національного університету цивільного захисту України, на кафедрі прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища проведено низку заходів.

1. Організовано лекційні заняття під час проведення засідання кафедри, на якому присутні усі науково-педагогічні працівники кафедри та усі ад`юнкти і аспіранти кафедри, згідно до плану проведення занять зі співробітниками кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища з дотримання законності.
  2. Організовано вивчення курсу «Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів» у якості підвищення кваліфікації (для науково-педагогічних працівників) та інформальної освіти (для здобувачів вищої освіти) на базі онлайн-платформи «Prometheus», обсягом 60 годин (2 кредити ЄКТС) з отриманням відповідних сертифікатів.

До групи сприяння академічній доброчесності Національного університету цивільного захисту України увійшли:

– Володимир КОЛОСКОВ, к.т.н., доцент, завідувач кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища, гарант освітньо-професійної програми «Техногенно-екологічна безпека» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти;

– Олександр КОНДРАТЕНКО, д.т.н., доцент, доцент кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища, гарант освітньо-професійної програми «Техногенно-екологічна безпека» за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти;

– Станіслав ДУШКІН, к.т.н., доцент, доцент кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища, гарант освітньо-професійної програми «Техногенно-екологічна безпека» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

Крім того, науково-педагогічні працівники інших кафедр університету, які задіяні у освітньому процесі за ОНП «Техногенно-екологічна безпека», також успішно проходять навчання за вказаним онлайн-курсом:

– Вадим БАБАКІН, д.ю.н., доцент, викладач афедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища;

– Ольга ЛИТВИНЕНКО, к.ф.н., доцент, доцент кафедри мовної підготовки;

– Ольга РИЖЧЕНКО, к.ф.н., доцент кафедри мовної підготовки.

Курс «Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів» засвоїли також здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня, які навчаються за освітньо-науковою програмою «Техногенно-екологічна безпека» за спеціальністю 183 «Технології захисту навколишнього середовища» у галузі знань 18 «Виробництво та технології»:

– Євген МАКАРОВ, магістр цивільної безпеки, ад’юнкт кафедри 4-го року денної форми навчання, капітан служби цивільного захисту,

– Юрій ДІДОВЕЦЬ, спеціаліст цивільного захисту, ад’юнкт кафедри 3-го року денної форми навчання, майор служби цивільного захисту;

– Світлана КОВАЛЕНКО, магістр екології, аспірантка кафедри 2-го року денної форми навчання;

– Вячеслав КРАСНОВ, магістр управління цивільною безпекою, ад’юнкт кафедри 1-го року денної форми навчання, старший лейтенант служби цивільного захисту;

– Дмитро НІКУЛЕСКО, магістр пожежної безпеки, ад’юнкт кафедри 1-го року заочної форми навчання, полковник служби цивільного захисту.

Академічна доброчесність у діяльності науково-педагогічного працівника та здобувача вищої освіти – це фундаментальна складова морально-етичного базису педагогічної майстерності.

Дотримання принципів академічної доброчесності – норма життя!