26 – 27 травня 2022 року проходила І Міжнародна науково-практична конференція «Подолання екологічних ризиків та загроз для довкілля в умовах надзвичайних ситуацій – 2022» на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Національного університету «Львівська Політехніка».

На пленарному та секційному засіданнях конференції були присутні здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня, які навчаються за освітньо-науковою програмою «Техногенно-екологічна безпека» за спеціальністю 183 «Технології захисту навколишнього середовища» у галузі знань 18 «Виробництво та технології»:

– Макаров Є.О., магістр цивільної безпеки, ад’юнкт кафедри 3-го року денної форми навчання, капітан служби цивільного захисту,

– Дідовець Ю.Ю., спеціаліст цивільного захисту, ад’юнкт кафедри 2-го року денної форми навчання, майор служби цивільного захисту;

– Коваленко С.А., магістр екології, аспірантка кафедри 1-го року денної форми навчання.

У збірнику матеріалів конференції було опубліковано текст доповіді на тему «Concidering of emission of heat energy during criteria-based assessment of ecological safety level of exploitation process of reciprocating ICE of fire and rescue vehicles», співавтором якої є претендент на вступ до ад’юнктури кафедри, провідний фахівець відділу цивільного захисту Волноваського районного управління Головного управління ДСНС України у Донецькій області, магістр управління цивільним захистом, лейтенант служби цивільного захисту Вячеслав Краснов, доповіді «Визначення екологічного стану річки Ворскла», співавтором якої є аспірантка Світлана Коваленко, а також доповіді «Модель системи управління безпекою рекультивації земель місць вибухів боєприпасів», співавтором якої є ад’юнкт Юрій Дідовець.

Конференція об’єднала провідних науковців та фахівців у сфері техногенно-екологічної безпеки, екології та технологій захисту навколишнього середовища.

Участь у таких наукових заходах є невід’ємною умовою набуття вищої кваліфікації, відповідної науковому ступеню «Доктор філософії».