21 квітня 2022 року відбулась Міжнародна науково-практична морська конференція MPP&O-2022 IV International Maritime Scientific Conference на базі Одеського національного морського університету.

Її пленарне та секційні засідання відвідали здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня, які навчаються за освітньо-науковою програмою «Техногенно-екологічна безпека» за спеціальністю 183 «Технології захисту навколишнього середовища» у галузі знань 18 «Виробництво та технології»: магістр цивільної безпеки, ад’юнкт кафедри 3-го року денної форми навчання капітан служби цивільного захисту, Євген МАКАРОВ, спеціаліст цивільного захисту, ад’юнкт кафедри 2-го року денної форми навчання, майор служби цивільного захисту, Юрій ДІДОВЕЦЬ; магістр екології, аспірантка кафедри 1-го року денної форми навчання Світлана КОВАЛЕНКО.

Одними з найбільш актуальних питань експлуатації суднових енергоустановок на базі поршневих ДВЗ є забезпечення певного рівня показників техногенно-екологічної безпеки цього процесу, а також розробка і вдосконалення виконавчих органів відповідних технологій захисту навколишнього середовища.

Світовий океан та інші масштабні поверхневі водні об’єкти, атмосферне повітря над ними, літосфера дна та при берегових територій мають бути захищені від негативного антропогенного впливу.

Майбутні доктори філософії набули нового досвіду у питаннях екологічно безпечної взаємодії техносфери і навколишнього природного середовища.