13 жовтня 2022 року відбулось анкетування здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня, які навчаються на кафедрі прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища за освітньо-науковою програмою "Техногенно-екологічна безпека" за спеціальністю 183 "Технології захисту навколишнього середовища" у галузі знань 18 "Виробництво та технології" щодо вибору складових вибіркової частини програми на другий (весняний) семестр 2022-2023 навчального року.

Зокрема:

• ад`юнкт кафедри Макаров Є.О. (група ДФТЗ-19, 4 рік підготовки, 8 семестр) завершив у повному обсязі освітню складову ОНП та вивчати додатково вибіркові компоненти не бажає;
  • ад`юнкт кафедри Дідовець Ю.Ю. (група ДФТЗ-20, 3 рік підготовки, 6 семестр) обрав навчальну дисципліну "Математичне моделювання систем та процесів техногенно-екологічної безпеки" (5 кредитів ЄКТС);
  • аспіратка кафедри Коваленко С.А. (група ДФТЗ-21, 2 рік підготовки, 4 семестр) обрала навчальну дисципліну Хіміко-технологічні засади збалансованого природокористування" (5 кредитів ЄКТС);
  • ад`юнкт кафедри Краснов В.А. (група ДФТЗ-22, 1 рік навчання, 2 семестр) висловив бажання вивчати вибіркові навчальні дисципліна у наступному році підготовки,
  • ад`юнкт кафедри заочної форми навчання Нікулеско Д.С. (група ЗДФТЗ-22, 1 рік підготовки, 2 семестр) висловив бажання вивчати вибіркові навчальні дисципліна у наступному році підготовки.

Всього на вибір кожному здобувачу вищої освіти було 15-19 вибіркових дисциплін.
Анкетуванні проводилось у виді заповнення Гугл-форми.
Здобувачі вищої освіти попередньо ознайомились з силабусами усіх вибіркових навчальних дисциплін, які викладено на сайті університету у вільному доступі, зі змістом Положення про організацію освітнього процесу у НУЦЗ України, надали згоду на обробку персональних даних та підтвердили свій свідомий та незалежний вибір.

Нагадаємо результати анкетування для першого (осіннього) семестру 2022-2023 навчального року, яке відбулось 30 серпня 2022 року:

• Ад`юнкт кафедри Макаров Є.О. (група ДФТЗ-19, 4 рік підготовки, 7 семестр) завершив у повному обсязі освітню складову ОНП та вивчати додатково вибіркові компоненти не бажає;
  • ад`юнкт кафедри Дідовець Ю.Ю. (група ДФТЗ-20, 3 рік підготовки, 5 семестр) обрав навчальну дисципліну "Хіміко-технологічні засади збалансованого природокористування" (5 кредитів ЄКТС);
  • аспіратка кафедри Коваленко С.А. (група ДФТЗ-21, 2 рік підготовки, 3 семестр) обрала навчальну дисципліну "Методологія та методи наукового аналізу" (5 кредитів ЄКТС);
  • кандидат на вступ до ад`юнктури університету Краснов В.А. (1 рік підготовки, 1 семестр), який успішно склав вступні випробування, висловив бажання вивчати вибіркові навчальні дисципліна у наступному році підготовки;
  • кандидат на вступ до ад`юнктури університету Нікулеско Д.С. (1 рік підготовки, 1 семестр), який успішно склав вступні випробування, висловив бажання вивчати вибіркові навчальні дисципліна у наступному році підготовки.

Роздруківки та електронні версії анкет передано до ад`юнктури (аспірантури) університету, результати анкетування зафіксовано у протоколах засідання кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища № 12 від 30.08.2022 р. та № 14 від 13.10.2022 р.

Індивідуальна траєкторія здобувача вищої освіти при опанновуванні освітньої складової освітньо-наукової програми є невід`ємною складовою академічної свободи.