Для конструктивного початку курсу запланованих лекцій запрошених стейкхолдерів було запрошено Оксану Бабакіну, доктора педагогічних наук, професора, декана психолого-педагогічного факультету, професора кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради.

Її лекція на тему «Формування педагогічної майстерності та навичок Soft Skills у докторів філософії з технологій захисту навколишнього середовища», проведена у дистанційному форматі 17 вересня 2022 року, відкрила нові горизонти педагогічної майстерності майбутніх докторів філософії з технологій захисту навколишнього середовища.

Навички Soft Skills наразі є одним з інноваційних результатів опанування педагогічних складових освітньої компоненти освітньо-наукової програми «Техногенно-екологічна безпека».

На лекції були присутні здобувачі вищої освіти за програмою: капітан служби цивільного захисту, ад’юнкт 4-го року денної форми навчання Євген Макаров; майор служби цивільного захисту, ад’юнкт 3-го року денної форми навчання Юрій Дідовець; аспірантка 2 року денної форми навчання Світлана Коваленко; старший лейтенант служби цивільного захисту, ад’юнкт 1-го року денної форми навчання Вячеслав Краснов та полковник служби цивільного захисту, ад’юнкт 1-го року заочної форми навчання Дмитро Нікулеско.

Також у порядку ознайомлення з передовим педагогічним досвідом з матеріалами лекції ознайомились науково-педагогічні працівники кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища, що безпосередньо викладають навчальні дисципліни за програмою: завідувач кафедри, к.т.н., доцент Володимир Колосков; доцент кафедри, д.т.н., доцент Олександр Кондратенко; викладач кафедри, д.ю.н., доцент Вадим Бабакін, доцент кафедри, к.т.н., доцент Станіслав Душкін.

Лекцію проведено у рамках академічної співпраці за рахунок часу виконання самостійної роботи освітньої складової та наукової складової освітньо-наукової програми «Техногенно-екологічна безпека» на безоплатній основі.

Від імені керівництва університету хочемо висловити вдячність професору Оксані Бабакіній за участь освітньому процесі за освітньо-науковою програмою «Техногенно-екологічна безпека».

Soft Skills?

Так, ми знаємо що це та активно застосовуємо!