18 жовтня 2022 року здобувачі вищої освіти спеціальності 263 «Цивільна безпека», освітньо-професійних програм «Охорона праці», першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти в рамках вивчення освітніх компонентів: «Ризикоорієнтоване управління охороною праці», «Профілактика виробничого травматизму та професійних захворювань», «Управління та нагляд у галузі охорони праці», «Безпека виробничих процесів, обладнання та транспорту», «Моніторинг охорони праці та теорія професійних ризиків» та «Атестація та паспортизація робочих місць і ергономіка», разом з доцентами кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Цимбалом Богданом Михайловичем та Шароватовою Оленою Павлівною, прийняли участь вебінарному марафоні: «Завдання служби охорони праці в умовах воєнного стану».

Спікером, якого був Олександр Пількевич. Під час марафону розглянули такі питання:

1. Основні документи з питань охорони праці, пожежної безпеки.
  2. Навчання, інструктажі з питань охорони праці.
  3. Медогляди працівників.
  4. Розслідування нещасних випадків.
  5. Дії керівництва та працівників під час повітряної тривоги.