Усі програми підвищення кваліфікації Belgian Education Council – результато-орієнтовані!

Ми допомагаємо розвивати педагогам актуальні навички та зробити разом перший крок назустріч освітнім інноваціям. Ми щасливі, коли випускники наших програм до нас повертаються та розповідають про те, як вони тепер не можуть зупинитися та регулярно вводять у навчальний процес передові інноваційні інструменти навчання. Погодьтеся, це найкращий результат навчання!

Минулого тижня з нами зв'язалася Юлія Татаринцева, викладач Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут", яка проходила у нас торік навчання. Сьогодні Юлія разом із колегою активно використовують ігрові програми у навчальному процесі та із задоволенням готові поділитися своїм досвідом з академічною спільнотою Belgian Education Council!

Ми запрошуємо вас та ваших колег на Майстер Клас Випускників (тепер у нас запланована серія подібних майстер класів) під назвою "Ігрофікація в дистанційному форматі".

18 жовтня