12 жовтня 2022 року відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми пожежної безпеки 2022» («Fire Safety Issues 2022»). В якій прийняли безпосередню участь науково-педагогічні працівники кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки, завідувач кафедри Артем’єв Сергій Робленович, доценти кафедри Шароватова Олена Павлівна, Бригада Олена Володимирівна, Цимбал Богдан Михайлович, викладач Колошко Ювіта Вікторівна, а також виступили з доповідями здобувач вищої освіти Страхов Микита, спеціальності 263 «Цивільна безпека», освітня програма «Охорона праці», першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та здобувачка вищої освіти Ткаченко Олександра, спеціальності 263 «Цивільна безпека», освітня програма «Охорона праці», другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Після пленарного засідання здобувачі вищої освіти прийняли участь у секції 5 «Екологічні аспекти пожежної безпеки та охорона праці».

Тема доповіді Страхова Микити «Аспекти опанування навчальних дисциплін екологічного спрямування у підготовці майбутніх фахівців ПБ» та Ткаченко Олександри – «Запобігання професійних ризиків працівників фаст-фуду».

Висловлюємо подяку організаторам конференції за вагомий внесок в підготовку фахівців з охорони праці.