Цифрові технології сприяють отриманню знань та навичок, необхідних для життя і роботи у сучасному суспільстві, забезпечують миттєвий доступ до потрібної інформації, дозволяють користувачам адаптуватись до інформаційних потоків, підвищують комп'ютерну грамотність населення. Цифрові технології дозволяють зробити і навчально-виховний процес сучасним і більш досконалим, зокрема їх використання забезпечує широку доступність освіти шляхом реалізації дистанційних форм, формує важливі навички роботи із джерелами, сприяє формуванню інформаційної культури тощо.

Прагнучи систематичного удосконалення навчально-виховного процесу в умовах сучасного інформаційного суспільства і реалій сьогодення, що переорієнтували світ на дистанційні та віддалені форми навчання і професійної комунікації, гаранти освітніх програм, що реалізуються у межах діяльності кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки, Олена Бригада та Олена Шароватова взяли участь у практичному онлайн-семінарі щодо використання цифрових інструментів для представників вищої та фахової передвищої освіти, організованому в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України.

Розширюючи межі здобуття неформальної освіти, учасники заходу оглянули основні освітні інструменти та функції хмарних додатків для побудови інформаційно-освітньої структури закладу освіти, отримали практичні рекомендації щодо ефективного використання простих способів широкого пошуку наукової літератури, важливості отримання доступу до світу даних щодо навколишнього середовища, економіки, праці, охорони здоров'я, освіти тощо та створення відповідних високоякісних візуальних зображень, оновлення і доповнення цифрових інструментів для оптимізації освітнього процесу онлайн.

Олена Шароватова, Олена Бригада,

кафедра ОП та ТЕБ