20 квітня 2022 року представники кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки доценти Цимбал Богдан, Шароватова Олена, Бригада Олена, старший викладач Резниченко Ганна, професор Лобойченко Валентина та викладач Ільїнський Олексій прийняли участь у Master Class «Побудова внутрішньої системи забезпечення якості закладу вищої освіти на основі Європейських стандартів і керівних принципів (ESG)», який допоміг пізнати головні тренди університетів, фактори успіху університету, європейські підходи до забезпечення якості вищої освіти, внутрішні та зовнішні системи забезпечення якості вищої освіти.

Спікерами Master Class «Побудова внутрішньої системи забезпечення якості закладу вищої освіти на основі Європейських стандартів і керівних принципів (ESG)» були міжнародний експерт, директор та засновник Бельгійської освітньої ради, координатор міжнародних програм Оксана Познякова, міжнародний експерт, член європейської мережі радників з освітньої політики ради Європи (ЕРАN), експерт європейської хімічної тематичної мережі (ECTN), професор модуля Erasmus + Jean Monnet. Єфимова Ірина.