Центр спеціальної підготовки, Асоціація Професіоналів корпоративної безпеки України, Європейське співтовариство з охорони праці (ESOSH) 9 лютого 2022 року, традиційно прагнучи високоякісного і професійного вирішення нагальних питань вітчизняної сфери цивільної безпеки, провели найактуальний в умовах сьогодення вебінар «Домедична допомога. Готуємося до надзвичайних ситуацій».

Спікер – Олег Картавий - інструктор-викладач, сертифікований Європейською радою з реанімації, Українським науково-практичним центром екстреної медичної допомоги, American Heart Association, International  Trauma  Life Support, Emergency First Response, що має досвід роботи у бригадах екстреної медичної допомоги, рятувальному загоні ДСНС України, з неперевершеною лекторською майстерністю акцентував увагу учасників заходу на алгоритмах організації першої допомоги на підприємстві в умовах надзвичайного стану, якими мають бути дії персоналу з надання допомоги, як, кого і чому навчати на курсах домедичної допомоги.

Науково-педагогічні працівники кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки (Олена Шароватова, Олена Бригада, Богдан Цимбал, Ганна Резніченко), користуючись нагодою поглибити відповідні професійні знання, у межах часу проведення кураторських годин залучили до вебінару і здобувачів вищої освіти своїх кураторських груп – майбутніх фахівців з безпеки праці та екологічної безпеки.

Можливість перегляду запису події на Facebook-сторінці ESOSH (Європейського співтовариства з охорони праці), що вкотре організовує і забезпечує медіапідтримку таких важливих зустрічей фахівців та відповідної адресної аудиторії, надає реальну можливість повторювати і втілювати у реальність отриману інформацію, рекомендації і настанови професіоналів.

ЦІ знання – рятують життя!

Олена ШАРОВАТОВА,

кафедра ОПтаТЕБ