З метою розвитку освітньо-професійних програм, що реалізуються на кафедрі охорони праці та техногенно-екологічної безпеки, доценти кафедри Олена ШАРОВАТОВА (гарант ОПП «Охорона праці» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти, спеціальність 263 «Цивільна безпека») та Олена БРИГАДА (гарант ОПП «Екологічна безпека» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти, спеціальність 101 «Екологія») 27 січня 2022 року взяли участь в онлайн-зустрічі ITeachers Meet-Ups «Тенденції та виклики дуальної освіти».

На заході, що об’єднав близько 400 викладачів, обговорювались питання про принципи та нормативне забезпечення дуальної освіти; результати та уроки експерименту запровадження дуальної освіти; як співпрацюють заклади освіти та бізнес аби модернізувати освітні програми; навчальні можливості для викладачів, які прагнуть працювати за умов дуальної освіти; як відбувається зарахування результатів навчання в дуальній освіті тощо.

Спікерами зустрічі виступили Олег ШАРОВ, генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти, член Національної Команди Експертів із реформування вищої освіти України, та Юрій РАШКЕВИЧ, член Національного Агентства кваліфікацій, а також член Національної Команди Експертів із реформування вищої освіти України.

Зазначене зібрання орієнтувалось на те, щоб завдяки синергії освіти та бізнесу, їх сталій співпраці, спільно шукати рішення та впроваджувати проекти, підвищуючи ефективність ІТ-освіти.

Олена ШАРОВАТОВА,

кафедра ОПтаТЕБ