20 січня Національний університет цивільного захисту України відвідав директор компанії «INTELLIGENCE-SEC» (Велика Британія) Мартін Хілл. Британська компанія «INTELLIGENCE-SEC» спеціалізується на організації конференцій та виставок, які враховують усі актуальні теми у галузі безпеки.

Завітав пан Хілл й до Навчально-наукового лабораторного комплексу кафедри ПМтаТЗНС. Велику цікавість у поважного гостя викликали зразки лабораторного обладнання, які використовуються при підготовці майбутніх фахівців з техногенно-екологічної безпеки. А особливо пана Хілла вразила прийнята в Університеті стратегія поєдання наукових та навчальних завдань, коли новітні досягнення молодих науковців відразу стають базою для навчання майбутніх бакалаврів та магістрів.

Загалом за результатами свого візиту до Університету пан Хілл виказав конкретну зацікавленість у співпраці, зокрема у проведенні на базі Національного університету цивільного захисту України 10-12 травня 2022 року у рамках “CBRNe Summit EMEA 2022” Міжнародної конференції та виставки виробників обладнання безпекового напрямку. У ході практичних навчань планується демонстрація можливостей підготовки фахівців з безпеки в університеті та технічних можливостей представленого виробниками обладнання.

Хто з нами?