В межах реалізації міжнародної рамкової угоди з Вищою школою управління охороною праці (м. Катовіце, республіка Польща) продовжується набір здобувачів вищої освіти для участі у Програмі «Два дипломи» за освітнім ступенем «магістр» на 2021 – 2022 навчальний рік.

Напрями підготовки:

1. Управління, спеціальності – «Управління проектами» та «Стратегічне управління підприємством»
  2. Управління і технологія виробництва, спеціальність – «Європейський менеджер безпеки і гігієни праці»
  3. Внутрішня безпека спеціальність – «Дослідження у криміналістиці»

У програмі «Два дипломи» можуть взяти участь здобувачі вищої освіти, які навчаються за освітнім ступенем «Магістр» першого або другого курсу навчання денної або заочної форми навчання.

Кроки реалізації програми:

1. Підписання Договорів між закладами вищої освіти про реалізацію програми.
  2. Підготовка списку здобувачів вищої освіти, рекомендованих державними закладами вищої освіти.
  3. Реєстрація здобувачів вищої освіти у базі ВШУОП (анкета кандидата на навчання).
  4. Підготовка комплекту документів здобувача вищої освіти.
  5. Приїзд здобувачів вищої освіти на першу навчальну сесію.

З усіх виниклих питань звертатися до доцента кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Богдана ЦИМБАЛА (0503647382).