Щороку 5 грудня відмічається Всесвітній день волонтера. Саме цій даті була присвячена кураторська година на кафедрі ОП та ТЕБ, яку провела зі своїми вихованцями доцентка Олена Бригада.

Волонтерський рух ‑ благодійна діяльність, яку здійснюють люди на добровільних засадах заради добробуту та процвітання спільнот і суспільства в цілому. День волонтера було засновано ще 1985 року з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН. У сучасній Україні волонтерський рух розпочався у 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року постановою Кабінету Міністрів. Волонтерство ґрунтується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей. Свій вільний час волонтери присвячують суспільним справам, беручи участь у всіляких акціях, програмах соціальної взаємодопомоги, культурного просвітництва тощо.

Дорогі волонтери, прийміть щиру вдячність за вашу працю, за сміливість, наполегливість, за вміння розпізнати потреби людей і вчасно допомогти, за ваші палкі серця, що зігрівають людські душі!