Кураторську годину для вихованців факультету техногенно-екологічної безпеки - майбутніх фахівців з охорони праці - уже традиційно проведено за темою Всесвітньої акції «16 днів проти насильства».

Триває Всесвітня акція «16 днів проти насильства» у період з 25 листопада по 10 грудня вказуючи на те, що будь-які прояви насильства над людиною є порушенням її прав.

Шістнадцятиденний період акції охоплює такі важливі дати:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю;

5 грудня – Міжнародний день волонтера;

6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Одним з основних завдань акції «16 днів проти насильства», до підтримки якої Україна приєдналась 2001 року, є сприяння утвердженню ненасильницької ідеології серед молоді.

У межах зазначеної акції здобувачі вищої освіти факультету техногенно-екологічної безпеки - майбутні фахівці з охорони праці - на чолі зі своїм куратором, доцентом кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Оленою Шароватовою, щороку активізують свою увагу заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства, створюючи соціальний простір, вільний від нього.

Олена Шароватова,

кафедра охорони праці та техногенно-екологічної безпеки