Здобувачі вищої освіти кафедри ПМтаТЗНС під керівництвом старшого викладача Олени СЄРІКОВОЇ провели виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни «Методи та технології захисту біосфери» на тему «Техногенно-екологічна небезпека території розміщення систем збереження нафтопродуктів». Для дослідження було обрано АЗС різних мереж постачання нафтопродуктів, розташованих на території міста Харків.

Велику цікавість у майбутніх фахівців з техногенно-екологічної безпеки викликали особливості будови та функцінування систем очищення поверхневого стоку з території АЗС.

Такі об'єкти підвищеної небезпеки, як АЗС, у зоні міської забудови відділяє від місць проживання людей достатньо мала відстань. А фахівець підприємства має забезпечити належний рівень безпеки на об'єктах всієї мережі.

Під час заняття здобувачі визнали, що робота фахівця з безпеки є не лише відповідальною, а й дуже цікавою.

Хто з нами?