24 травня 2021 року відбулася зустріч потенційного роботодавця, директором центру охорони праці та управління ризиками RACIO Олександром РАТІЙ зі здобувачами вищої освіти, які навчаються на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) рівні вищої освіти за спеціальністю «Цивільна безпека», освітньо-професійними програмами «Охорона праці».

Професійні здобутки центру – це 1000+ успішних кейсів в області охорони праці і управління ризиками.

У своїй практиці центр переосмислює успішні приклади локальних і зарубіжних практик в сфері safety, а також запозичуює для своєї роботи кращі принципи з не пов'язаних з охороною праці індустрій – від agile методів управління проектами до теорії кінодраматургії та транзактного аналізу.

Під час зустрічі з потенційним роботодавцем здобувачі вищої освіти мали змогу ознайомитися з перевагами та недоліками роботи в різних напрямках своєї професійної діяльності, дізнались про роботу в аутсортсинговій компанії, якою є даний центр.

Всім здобувачам вищої освіти була надана пропозиція була надана можливість пройти співбесіду, стажування та працевлаштування на посаді інженера з охорони праці з заробітною платою від 6 до 25 тис. гривень, в залежності від отриманих професійних знань під час навчання в університеті.

Що ви будуть робити здобувачі вищої освіти під час роботи на посаді інженера з охорони праці:

1. Супроводжувати компанії клієнтів в якості інженера з охорони праці та в рамках його компетенції.
  2. Розробляти документацію.
  3. Отримувати дозволи і подавати декларації.
  4. Супроводжувати перевірки.
  5. Проводити аудити.
  6. Вдосконалюватися, рости, розвивати себе, як фахівця.

Що пропонуємо центр?

1. Цікаві, різноманітні і здійсненні завдання.
  2. Режим «вільний офіс» – не потрібно бути на роботі до 9 і сидіти там до 18-00.
  3. Американський стиль управління – якщо все зроблено, роботодавцю все одно чим ви зайняті за своїм комп’ютером.
  4. Адекватне керівництво + приємний колектив.
  5. Зарплата за результатами співбесіди + бонуси за виконання додаткових робіт.

Висловлюємо подяку директору центру охорони праці та управління ризиками RACIO Олександру РАТІЙ за надані пропозиції працевлаштування у Вашому центрі.

www.ohrana-truda.kiev.ua