Науково-педагогічні працівники кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки, а також здобувачі вищої освіти, що навчаються за освітньою програмою «Охорона праці» бакалаврського і магістерського рівнів, 11 лютого 2021 року взяли участь в онлайн-семінарі «Безпека в замкнених просторах»

На семінарі, організованому представниками Європейського співтовариства з охорони праці (ESOSH), Міжнародної організації праці (МОП), Науково-виробничого журналу «Охорона праці» за підтримки  ТОВ «Восток-Сервіс» і ТМ Up Sky (ТОВ «Інд’Захист»), були деталізовані питання щодо особливостей нещасних випадків у замкнених просторах; поширення безпечних практик як основи запобігання травматизму; аналізу причин виробничого травматизму Держпраці; покрокового алгоритму організації безпечного проведення робіт у замкненому просторі; рекомендацій з керування ризиками на робочих місцях тощо.

Кожен учасник семінару отримав подарунки, що є вкрай необхідними у здійсненні професійної діяльності у сфері охорони праці.

Олена Шароватова, кафедра ОП та ТЕБ