Текст повідомлення


відгук випускника

Відгук Чорнс Катерини, інженера комунального відділу санітарно-гігієнічної лабораторії КП «Санепідсервіс».

Усіх вітаю!!!!Мене звати Чорнс Катерина. На останньому курсі медичного коледжу під час профорієнтаційної роботи до нас завітали представники факультету техногенно-екологічної безпеки. Мені одразу сподобалась спеціальність «Цивільна безпека» (ОПП «Охорона праці»). Так і почався мій шлях у Національному університеті цивільного захисту України. У 2022 році я закінчила бакалаврат. Під час вступу до магістратури не було ніяких сумнівів, що це буде саме кафедра охорони праці та техногенно-екологічної безпеки. Вирішивши розширити свої знання та спеціалізацію, я обрала спеціальність «Екологічна безпека». Саме викладач нашої кафедри Ільїнський Олексій Володимирович допоміг мені з працевлаштуванням практично на фініші магістратури і наразі я працюю інженером комунального відділу санітарно-гігієнічної лабораторії КП «Санепідсервіс». Хочу подякувати всьому складу кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки і декану факультету техногенно-екологічної безпеки за набуті знання та підтримку. Особливу подяку хочу висловити Рибаловій Ользі Володимирівні. Під час мого навчання під її керівництвом я займалася науковою діяльністю, приймала участь в конкурсах наукових робіт, займала призові місця, що дозволило мені удосконалити свої знання. Ще хочу сказати, що навчання за даними програмами максимально спрямовано на практичну складову, що безумовно допомагає нині мені в моїй професійній діяльності.


Субота, 13 січня 2024
відгук випускника

Відгук Прохоренкова Владислава, інженера санітарно-гігієнічної лабораторії КП «Санепідсервіс»

Привіт!!! Мене звати Прохоренков Владислав. Навчаючись в одинадцятому класі, я поставив собі питання «чим я хочу займатися після закінчення школи?». Подивившись на усі можливі варіанти, що мені міг запропонувати інтернет, я звернув увагу на Національний університет цивільного захисту України, а саме на спеціальність – «Цивільна безпека» («Охорона праці»). Також на мій вибір вплинув мій брат, який навчався на кафедрі охорони праці та техногенно-екологічної безпеки факультету техногенно-екологічної безпеки. Після отримання диплома бакалавра переді мною знову постало питання, що робити далі, піти далі шляхом охорони праці та надалі розвивати навички, що були отримані на бакалавраті, або піти шляхом еколога та отримати знання іншого напрямку. Я вирішив стати магістром-екологом та розвівати себе в даному напрямку. Практично на фініші навчання у магістратурі до мене звернувся завідувач кафедри Артем'єв Сергій та запропонував роботу за фахом – інженером санітарно-гігієнічної лабораторії КП «Санепідсервіс». Я не жалкую, що я працюю саме тут. Причому я займаюся як питаннями охорони праці (маючи диплом бакалавра), так і екологічними питаннями (оскільки завершую магістратуру екологічної безпеки). Я хочу подякувати декану факультету техногенно-екологічної безпеки та викладачам кафедри охорони праці та техногенно-екологічній безпеки за набуті знання та навички. Особливу хочу подякувати Артем'єву Сергію Робленовичу, який весь час навчання допомагав мені, консультував у питаннях з навчання та працевлаштування, що дозволило мені нині вже працювати за подвійним фахом.


Субота, 13 січня 2024

Відгук Ольги Кузіної, заступника начальника 5 державного пожежно-рятувального поста смт Машівка 1 державного пожежно-рятувального загону головного управління ДСНС України у Полтавській області, випускниці факультету техногенно-екологічної безпеки.

Мене звати Кузіна Ольга Миколаївна я заступник начальника 5 державного пожежно-рятувального поста смт Машівка 1 державного пожежно-рятувального загону головного управління ДСНС України у Полтавській області, старший лейтенант служби цивільного захисту та випускниця факультету  техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України.

У 2015 році вступила в навчальний заклад та розпочала свої незабутні роки. З допомогою викладачів та керівництва факультету, я встигала навчатись та активно приймати участь у науковому та культурно масовому житті факультету, університету, міста та країни. Знання та практичний досвід отримані підчас навчання на освітній ступеня бакалавра мені одразу стали в нагоді підчас роботи в структурі ДСНС, але як людина яка завжди прагне знати більше прийняла рішення отримати магістерський диплом в галузі технологій захисту навколишнього середовища.  Здавши усі необхідні екзамени ми розпочали навчання з групою і були здивовані від завзятості та самовідданості наших викладачів. Весь науковий та педагогічної склад кафедри усіляко сприяв нашому якісному та цікавому навчанню, від крутих та змістовних семінарів і лабораторних, до дипломних робіт які  реально можна застосувати на обраних підприємствах і допомогти їм.

Хочу сказати кожному хто обирає своє майбутнє, робіть тільки те що дійсно приносить вам задоволення, обирайте майбутнє з чистим серцем і холодним розумом.


Вівторок, 18 липня 2023

Відгук Дмитра Пащенко, директора ТОВ "Востпак", студента першого курсу магістратури зі спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища».

Доброго дня! Мене звуть Дмитро. Свого часу, я отримав базову вищу освіту, якої мені на той час було достатньо і я навіть не замислювався над тим, щоб вчитись далі. Але згодом, паралельно зі зростанням по кар’єрним сходинам і зростала необхідність отримання повної вищої освіти, так як для отримання певних посад необхідні знання та навички, які може дати тільки повна вища освіта. Але пройшло вже багато років від закінчення інституту і вступ до іншого вищого навчального закладу через ЗНО здавався неможливим.

У 2022 році я дізнався про можливість вступу за мотиваційним листом і відразу скористався цією можливістю. Я вивчав багато інформації про різні навчальні заклади з метою визначення закладу, в якому буду отримувати освіту. Мої потреби зводились до того, щоб освіта, яку я отримаю, була максимально корисна для моєї професійної діяльності, мала широке коло застосування та була корисна в подальшому не тільки для мене, а й для суспільства.

Тому мій вибір пав на Національний університет цивільної безпеки України, а саме факультет Техногенно екологічної безпеки, спеціальність 183 “Технології захисту навколишнього середовища”, магістратура. І за весь рік навчання я лише впевнювався в правильності вибору.

Хочу відзначити наскільки професійно складена навчальна програма. Немає нічого зайвого, всі предмети максимально відповідають потребам студента за обраною спеціальністю. Буквально с першого місяця занять майбутній магістр вже починає готуватись до написання кваліфікаційної магістерської роботи, що дуже полегшує в подальшому саме її написання. Хочу відзначити високу кваліфікацію викладачів, їх нешаблонний підхід до викладання і безмежну підтримку під час навчання. Велике вам дякую!

Тому, на власному досвіді, я переконався, що зробив кращий вибір із можливих!


Понеділок, 17 липня 2023

Відгук Станіслава Іващенко, інженера з охорони праці «ТОВ «МЗ» Дніпросталь».

Всім доброго дня. Я – Іващенко Станіслав. Працюю інженером з охорони праці. Свою кар’єру почав з металургійного підприємства «ТОВ «МЗ» Дніпросталь». На цьому підприємстві у 2016 році я починав звичайним штабелювальником металу, а у 2018 році мені запропонували спробувати себе на посаді інженера з охорони праці. Від такої пропозиції я не зміг відмовитись. І ось по цей день я працюю інженером з охорони праці.

Профільної освіти за фахом інженера з охорони праці я не мав, але дуже хотів її отримати. Вибір закладу вищої освіти почався ще до війни, але завжди не вистачало часу це зробити. І ось у 2022 році я бачу рекламу про вступ до НУЦЗ України на факультет техногенно-екологічної безпеки за освітньо-професійною програмою «Охорона праці». Я вирішив спробувати. Мій шлях здобувача почався з бесіди із завідувачем кафедри охорони  праці та техногенно-екологічної безпеки Артем’євим Сергієм Робленовичем, який повністю супроводжує абітурієнтів до «посади» здобувача.

За рік навчання я жодного разу не пошкодував, що став здобувачем НУЦЗ України. Викладачі дуже відповідально і якісно підходять до навчального процесу та до донесення інформації до аудиторії.

У підсумку можна резюмувати, що, хоч я і прийшов до університету  вже діючим інженером з охорони праці і своїм багажем знань, але тут кожне заняття я отримую і пізнаю щось нове.


Середа, 12 липня 2023
 Задай нам питання

 

      Контакти

Поштова адреса:
61023, м. Харків,
вул. Чернишевська-94, факультет ТЕБ
Телефони:
(057) 707-34-31
(067) 422-96-63
(066) 738-40-14
(063) 772-91-75