Кращі студенти факультету техногенно-екологічної безпеки можуть протягом семестру навчатися в Польщі за програмою студентської мобільності згідно з угодою між Національним університетом цивільного захисту України та Поморською академією республіки Польща у м. Слупську. Сьогодні під керівництвом начальника навчально-науково-виробничого центру університету професора Світлани Домбровської виїжджає перша група студентів, які будуть навчатися за програмами "Екологія" та "Цивільний захист" в Інституті національної безпеки Поморської академії. За результатами семестру студентам буде надана можливість продовжувати навчання для отримання подвійного диплому. Студентки третього курсу факультету техногенно- екологічної безпеки, а саме: майбутній еколог Поліна Бондарь, а також Катерина Пономаренко та Ірина Новосельська, які навчаються за програмою "Охорона праці" увійшли до складу групи. Дівчата обіцяють практично в режимі online надавати фото та відеоінформацію про своє життя та навчання у Польщі. Далі буде!