Члени наукового товариства кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки - представники наукового гуртка «Соціальні та гуманітарні аспекти охорони праці», що діє під керівництвом доцента кафедри Олени Шароватової, - взяли участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції студентів та молодих науковців «Актуальні питання охорони праці у контексті сталого розвитку та європейської інтеграції України», організованій 09-11 листопада 2022 року Харківським національним університетом міського господарства ім. О.М. Бекетова.

Серед власних напрацювань здобувачі вищої освіти факультету техногенно-екологічної безпеки Артем Манжелей, Вікторія Горбенко та Анастасія Біляк – бакалавр і магістри з охорони праці, що навчаються за денною і заочною формами, - представили доповіді щодо неформальної освіти майбутніх фахівців з охорони праці у період вимушеного здобуття формальної освіти дистанційно; психосоціальної підтримки на робочому місці в контексті розвитку соціальних аспектів охорони праці в сучасній Україні та особливостей особистої та професійної безпеки працівників.

Під час фахового наукового заходу молоді науковці також долучились до ознайомлення з питаннями аналізу сучасних викликів та загроз в охороні праці, зокрема у контексті європейської інтеграції України; шляхів забезпечення безпеки у сфері природної, техногенної та соціальної безпеки населення й територій в умовах повсякденної діяльності та у разі виникнення надзвичайних подій та ситуацій; обговорення пріоритетних напрямів розв’язання проблемних питань у галузі безпеки.

Олена Шароватова,

кафедра ОП та ТЕБ