15.11.2022 р. члени наукового товариства молодих вчених кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища представили свої наукові доробки на підсумковій конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії.
Вже кілька років поспіль курсанти та студенти під керівництвом викладачів кафедри гідно представляють НУЦЗ України. Жодні перешкоди не стають на заваді талановитій молоді Університету. За результатами розгляду перемогу та диплом I ступеня здобула конкурсна робота студентки третього курсу факультету техногенно-екологічної безпеки Юлії БОРИСЕНКО (науковий керівник – завідувач кафедри ПМтаТЗНС Володимир КОЛОСКОВ), виконана у співдружності з представницею Національного аерокосмічного університету «ХАІ» студенткою магістратури Анною АВТУЄВИЧ.

Побажаємо молодим науковцям успіхів у майбутніх наукових дослідженнях.