Гаранти освітньо-професійних програм «Охорона праці» бакалаврського та магістерського ступенів - доценти кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Олена Шароватова та Богдан Цимбал – взяли участь в онлайн-заході, проведеному у партнерстві Британського та Національного агентств із забезпечення якості вищої освіти.

Подія висвітлила і дала можливість у колі колег-однодумців проаналізувати поточні виклики, з якими стикаються та які долають українські заклади вищої освіти, котрі, незважаючи на війну у країні, постійно прагнуть до якісного навчання здобувачів вищої освіти.

Увазі учасників були запропоновані різні точки зору на навчання у вишах представників Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, закордонних й українських закладів, здобувачів вищої освіти; представлені існуючі ініціативи Великобританії, спрямовані на підтримку українських закладів вищої освіти в частині розвитку нових ідей та ініціатив для забезпечення якісного навчання, у той час коли країна перебуває у стані війни, а також збереження високої якості надання освітніх послуг в екстремальних умовах національного масштабу.

Олена Шароватова, Богдан Цимбал,

кафедра ОП та ТЕБ