У межах лекторію «Наукові зустрічі /Scientific meetings» проєкту «Реалізація потенціалу молодих вчених в інтеграції науки, освіти, бізнесу» гаранти освітніх програм, Олена Бригада та Олена Шароватова взяли участь в онлайн-трансляції події на тему «Розвиток Soft Skills для реалізації потенціалу молодих вчених».

Захід розкрив питання сутності й особливостей розвитку Soft Skills, командної роботи, positum-підходу у професійній діяльності, креативності як однієї зі здібностей людини, яка не може бути роботизована.

Означені психолого-соціокультурні знання, ретрансльовані науково-педагогічними працівниками майбутнім екологам і фахівцям з охорони праці під час освітнього процесу, що реалізується у межах діяльності кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки, дозволять здобувачам вищої освіти мати високо поціновувані в інформаційному суспільстві й на сучасному ринку праці як фахові, так і особистісні характеристики.

Олена Шароватова, Олена Бригада,

кафедра ОП та ТЕБ