26 квітня 2022 року гаранти освітньо-професійних програм «Охорона праці», спеціальності 263 «Цивільна безпека», другого (магістерського) Цимбал Богдан, першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Шароватова Олена, гарант освітньо-професійної програми «Екологічна безпека», другого (магістерського) рівня вищої освіти Бригада Олена прийняли участь у майстер класі «Хто і як виграє гранти ЄС?».

Створення проекту Erasmus + для інтерналізації освітнього процесу університету є пріоритетним напрямком його розвитку. Даний майстер клас було присвячено створенню освітнього проекту для реалізації міжнародної освітньої програми за кошти Європейського союзу. Були представлені приклади міжнародних освітніх магістерських програм для реалізації яких виділялось до п’яти мільйонів євро. Створення проекту це командна робота, як внутрішня з колегами університету, так і зовнішня з міжнародними партнерами, які мають досвід подачі заявки та реалізації міжнародних проектів. Новим направленням та позитивною практикою є реалізація програм з віртуальної мобільності. Даний майстер клас допомагає перебороти бар’єри.

Висловлюємо подяку директору Бельгійської освітньої ради Аксани Поздняковой за організацію та проведення майстер класу.Задай нам питання

 

      Контакти

Поштова адреса:
61023, м. Харків,
вул. Чернишевська-94, факультет ТЕБ
Телефони:
(057) 707-34-31
(067) 422-96-63
(066) 738-40-14
(063) 772-91-75